Dyskusja użytkownika:PiotrekD

Z Linux Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Re: Nagroda

Dzięki, choć liczyłem na prawdziwe :D. Wedkarski 08:43, 15 lip 2014 (CEST)

Re: Witamy

Ja nie pisałem tego artykułu :P Zbieżność stworzenia tej strony z moją rejestracją jest przypadkowa. ;_; Nex27 (Dyskusja) 19:00, 25 lip 2014 (CEST)

Niestety, ale muszę się przyznać. Nie mam Linuxa. :| Co do kanału, to jak będę miał czas to na pewno wpadnę. :) Nex27 (Dyskusja) 21:13, 25 lip 2014 (CEST)

Witam i ja

Dzięki Piotrek za tą wiki, naprawdę dużo dobrych i pozytecznych informacji :)Mat. (dyskusja) 17:33, 11 cze 2015 (CEST)

Hej, Piotrek

To ja, Tyglew! Wcale nie blefowałem i nie kłamałem, że zapominałem haseł. To prawda, że je zapominałem, bo bywam zapominalski. Ta permanentna blokada jest bardzo niesprawiedliwa. Ja tego nie zaakceptuję. Uwierz mi, nigdy nie chciałem być Grand Theft Auto Masterem! Zostałem nim wbrew własnej woli! Zupełnie przez przypadek! Nie wymyślałem bajeczek na temat zapomnianych haseł. Nie mogę do ciebie pisać na Grand Theft Auto Wiki, bo mnie tam zablokowałeś. A ten tekst "Konto to jest jedną z pacynek użytkownika, który globalnie popełnił wiele wandalizmów, zatem zostało globalnie zablokowane po wsze czasy." był przesadą i był bardzo niemiły. Proszę cię serdecznie, przestań mnie blokować i zostaw mnie w spokoju. ODCZEP SIĘ ODE MNIE, TY STALKERZE!!! —Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika 176.241.72.160 (dyskusjawkład) . Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~!

Gotowe

To o co prosiłeś :) TUTAJ IKONA, zrobiłem też nowe tło TUTAJ, myślę ze się bedzie lepiej komponować, bardziej schludnie ;) Mat. (dyskusja) 21:38, 4 sie 2015 (CEST)

kafelki

Skoro są juz ikonki to warto tez stworxyc kafelka strony na Windę i WinPhona ;) http://www.buildmypinnedsite.com/ masz tutaj adres Mat. (dyskusja) 11:43, 28 sie 2015 (CEST)